1. FC Tatran Prešov - Dukla Banská Bystrica 2:2 (0:0)
Góly: 89. Střihavka, 90.+ Krob (z pok. kopu) - 61. a 75. Laksík
ŽK: 76. Guba - 62. Rejdovian a Považanec, 81. K. Kuzma, 90.+ Poljovka
rozhodovali: Hracho - Vindiš, Košecký
1720 divákov

Prešov: Jakub Diviš - Papaj (23. Heidenreich, 67. Střihavka), Piter-Bučko, Krajník, Krob - Štetina - Katona, Adam (46. Lysjuk), Zošák, Jakovlev - Guba
Banská Bystrica: Boroš - Savič, Gyömbér, Poljovka, M. Pančík - Hučko, Marek Hlinka, Považanec (72. Augustín), Brašeň (56. Rejdovian) - K. Kuzma (84. Vajda), Laksík

Prvých desať minút sa nebolo na čo pozerať a zaujímavé veci sa udiali v ďalšej päťminútovke. V 10. minúte sa Guba šikovne prekľučkoval cez pravú stranu až do blízkosti Boroša, ale trafil iba do bočnej siete. V 12. minúte na opačnom konci po nepriamom kope Považanca zakončoval Laksik hlavou tesne nad. Prakticky z protiútoku po prihrávke Gubu najprv Zošák a potom ani Katona nepretlačili loptu zblízka za bránkovú čiaru. V 14. min Hlinkov oblúčik z 25 m skončil na brvne prešovskej brány. Potom nasledovalo vynútené striedanie domáceho Papaja Heidenreichom. Dôvodom bolo zranenie prešovského obrancu. Do konca prvého polčasu si už potom mužstvá vážnejšiu šancu nevypracovali. Ani druhý polčas nepriniesol futbal, ktorý by bol divákov uspokojil. Ešteže mu nechýbali góly a poriadne dramatický záver. Hostia išli do vedenia v 61. minúte. Traja domáci hráči nedokázali zabrániť Laksíkovi v zakončení a bolo 0:1. V 75. min striedajúci Augustín poslal z pravej strany polovysoký center na Laksíka a ten sa znova nemýlil - 0:2. Reakciou domácich divákov bol odchod mnohých z nich zo štadióna. Lenže v samom závere Prešovčania zdvihli hlavy a dokázali skoro nemožné. Po centri Gubu v 89. min upravil hlavou na 1:2 Střihavka. V nadstavenom čase po súboji Poljovku s Jakovlevom nasledovala penalta, ktorú premenil bezpečne Krob - 2:2.

Sergij Kovalec, tréner Prešova: "Naši fanúšikovia musia byť spokojní. Hráčov ctí, že hrali do poslednej minúty a vybojovali aspoň bod. Banská Bystrica má dobré mužstvo, no nie lepšie ako my a remíza je spravodlivá."
Štefan Zaťko, tréner Dukly: "Bolo to bezcharakterné a bezcitné. Výsmech nám všetkým do tváre. Bodaj by toho pána a jeho rodinu takto okradli ako on nás dnes okradol o body. Život však ide ďalej a pripravíme sa na ďalší zápas."

MFK Košice - FC ViOn Zlaté Moravce 0:1 (0:0)
Gól: 48. Orávik
ŽK: 63. Isola, 88. Sekulič - 18. M. Husár, 36. Pavlenda, 55. Bernáth, 90. Paur
ČK: 86. Isola (Košice) po druhej ŽK
rozhodovali: Horváth - Žákech, Lieskovský
840 divákov

Košice: Tofiloski - Mikuláš Tóth, Kavka (46. Redžepi), Ostojič, Sekulič - Isola, Šinglár (53. Bukata) - Karaš, K. Kuzma, Viazanko - K. Diaby (46. Nurkovič)Zlaté Moravce: M. Kuciak - Pavlenda, M. Pavlovič, Pavol Majerník, Chren - Orávik, Paur, M. Husár, Hodek - Martin Luhový, Bernáth (65. Brčák, 90. Ondrejka)

AS Trenčín - FC Nitra 5:2 (0:1)
Góly: 48. Depetris, 54. L. Peltier, 68. Štefánik, 87. Štyvar, 90.+ P. Mazan - 3. Seydouba Soumah, 59. V. Gajdoš
ŽK: 9. Godál, 36. Depetris, 87. Štyvar - 32. Kaspřák, 33. V. Gajdoš
rozhodovali: Perašín - E. Weiss, Poracký
2718 divákov

Trenčín : Volešák - Godál, Kleščík, Ševela, Radovanovič - Štefánik (80. P. Mazan) - L. Peltier (85. Štyvar), Diaz (33. Čögley), Salinas, Hlohovský - Depetris
Nitra: L. Hroššo - I. Kotora (10. Kaspřák), Murín, Martin Tóth, Harbuľák - V. Gajdoš (75. F. Moravčík), Šimončič (82. Šimonek) - Boszorád, Ľ. Kolár, Seydouba Soumah - K. Kroupa

DAC 1904 Dunajská Streda - MFK Ružomberok 0:1 (0:1)
Gól: 14. Š. Pekár
ŽK: 39. Lénárth, 81. J. Marcin - 35. Greššák
ČK: 61. Greššák (Ružomberok) po druhej ŽK